Gjinovci nderohet me ‘pin’ të artë nga CEV-i 

Volejboll

Gjinovci nderohet me ‘pin’ të artë nga CEV-i 

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 14:53
Gjinovci nderohet me ‘pin’ të artë nga CEV-i 

Federata e Volejbollit e Kosovës me kryetarin e saj Bahri Gjinovci, nderohet nga CEV.

Është një nderim i madh për FVK-në dhe komunitetin e volejbollit të Kosovës. 

“Konfederata Evropiane e Volejbollit-CEV, ka nderuar me “pin” të artë kryetarin Bahri Gjinovci për zgjedhje në krye të FVK, për mandatin e ri. 

Nënpresidenti i CEV, Renato Arena i dorëzoj dhuratën nga CEV kryetarit Gjinovci, në fund të Asamblesë së Përgjithshme”, shkruan në faqen e FVK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat