Derbi i madh në Dardanë, Drita kundër Fer Volley

Volejboll

Derbi i madh në Dardanë, Drita kundër Fer Volley

Nga: K.G. Më: 5 tetor 2021 Në ora: 23:11
Derbi i madh në Dardanë, Drita kundër Fer Volley

Derbi i madh i javës së parë të elitës së volejbollit të Kosovës, në konkurrencën e femrave, do të zhvillohet në Dardanë, mes Dritës nga Gjilanit dhe Fer Volley nga Ferizaj.

Kampioni Drita kërkon fitore ndaj debutueses. 

Debutuesja ka ekip të fortë për fakti se është përforcuar me disa nga lojtaret më të mira në vendin tonë.

Trajneri  Lorik Ilazi përballet me Fer Volleyn e Edon Ibrahimit.

Ndeshja luhet nesër në orën 16.00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat