Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Volejboll

Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Nga: K.G. Më: 10 tetor 2021 Në ora: 21:56
Ferizaj fiton kryendeshjen në kryeqytet 

Ferizaj ka shënuar fitore me rezultat 3:1 ndaj Prishtina Volley, në kryendeshjen e javës së dytë që u zhvillua në kryeqytet.

Ferizaj shënon fitoren e dytë dhe Prishtina Volley pëson humbjen e dytë në elitën e volejbollit të Kosovës (meshkujt).

Femrat

Feronikeli - Malisheva 3:0
Fushë Kosova - Drita 0:3
Fer Volley - Kastrioti 3:0
Skenderaj - M - Technologie 3:0

Meshkujt

Golden Eagle - Luboteni 0:3
Prishtina Volley - ferizaj 1:3
Ilpuana - Peha 0:3
Drita - Skëenderbeu 3:1

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat