Klubet më të mira në turneun ‘Ismet Ramadani’

Volejboll

Klubet më të mira në turneun ‘Ismet Ramadani’

Nga: K.Goca Më: 22 tetor 2021 Në ora: 19:36
Klubet më të mira në turneun ‘Ismet Ramadani’

Të dielën e 24 tetorit do të zhvillohet turneu përkujtimor “Ismet Ramadani” në volejboll.

Klubet më të mira të volejbollit femëror do të marrin pjesë në këtë turneu, për të nderuar figurën e Ismet Ramadanit, veprimtarit të shquar sportiv dhe gazetarit sportiv deri në ditën kur edhe ndërroi jetë.

Ramadani ka qenë edhe gazetar - bashkëpunëtor i gazetës kombëtare “Bota sot”.

Në turne marrin pjesë kampionja e Kosovës, Drita, Skenderaj, Fer Volley dhe organizatori Ferizaj.

Trajnerja e KVF Ferizaj dhe e bija Ismet Ramadanit, Arta, ka bërë të gjitha përgatitjet për turneun, që fillon të dielën nga ora 10.00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat