Peja dhe Ferizaj në finale 

Volejboll

Peja dhe Ferizaj në finale 

Nga: Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:12
Peja

Peja dhe Ferizaj kanë arritur të fitojnë në ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së FVK-së, duke mundur Dritën, respektivisht Lubotenin. 

Ndeshja finale do të luhet nesër me fillim nga ora 15:00, në Palestrën e Sporteve “Bashkim Selishta-Petriti” Gjilan. 

Peja e mposhti Dritën me rezultat 3:1, në takimin që u luajt në Gjilan. 

Ferizaj ka treguar lojë më të mirë se rivali i qytetit, Luboteni duke e mundur me 3:0.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat