Skënderbeu fiton ndaj Vllaznisë

Volejboll

Skënderbeu fiton ndaj Vllaznisë

Më: 15 dhjetor 2021 Në ora: 18:56
Skënderbeu fiton ndaj Vllaznisë

Skënderbeu fiton ndaj Vllaznisë!

Kupa e Shqipërisë në volejboll për meshkuj ka luajtur ndeshjet e ditës së katërt në Grupin A.

Tirana vazhdon serinë e fitoreve, e tashmë e ka siguruar matematikisht kualifikimin si vend i parë në grup, falë fitores 3-0 kundër Studentit.

Një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit ka hedhur edhe Skënderbeu, që mundi Vllazninë 3-1, e tashmë korçarët do të luftojnë për një biletë që të dërgon në gjysmëfinale kundër Studentit më datë 17 dhjetor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat