Amarilda Prenga: Shpresojmë të bëhemi 2:2

Volejboll

Amarilda Prenga: Shpresojmë të bëhemi 2:2

Nga: Kemajl Goca Më: 7 maj 2022 Në ora: 13:00
Amarilda Prenga, në të djathtë me bluzë tël bardhë

Kryetranerja e Tiranës, Amarilda Prenga, beson e shpreson në fitore kundër Skënderbeut, në ndeshjen e katërt të finales së play - off-it të Kampionatit Shqiptar në volejboll.

Finalja e katërt luhet në sallën e sporteve “Asllan Rusi” në Tiranë, duke filluar në orën 19.00.

Tirana është e përgatitur në çdo aspekt dhe vetëm fitorja e mban në garë për titull.  

“Jemi 2 me 1 për Skënderbeun me ndeshje.

Janë ato në avantazh. Ne shpresojmë të bëhemi 2:2, që të luhet finalja në Korçë”, thotë Prenga për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat