Peja dhe Luboteni ndeshen sonte

Volejboll

Peja dhe Luboteni ndeshen sonte

Më: 8 maj 2022 Në ora: 14:46
Peja dhe Luboteni ndeshen sonte

Peja dhe Luboteni në konkurrencën e meshkujve, sonte do të përballen në aktin e tretë të serisë së finaleve të play-off-it.

Garat e volejbollit tashmë kanë hyrë në fazën përfundimtar dhe më të ‘nxehtë’.

Dueli i sontem pritet të sjellë një sfidë interesante.

Kujtojmë së sfida e parë mes këtyre dy skuadrave është mbyllur me fitoren e pejanëve me rezultat 3-0, derisa Peja ka triumfuar edhe në ndeshjen e dytë me rezultat 1-3.

Dueli i radhës luhet sonte prej orës 21:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat