Fatjona Berisha i bashkohet pejaneve

Volejboll

Fatjona Berisha i bashkohet pejaneve

Nga: K.G. Më: 24 maj 2022 Në ora: 23:23
Fatjona Berisha i bashkohet pejaneve

Volejbollistja Fatjona Berisha i bashkohet ekipit nga Peja, Suti Sport. Fatjona shprehet e lumtur që iu bashkua një ekipit që ka synime të mëdha për edicionin e ri.  

Volejbollistja së fundi ka luajtur për ekipin ferizajas, Kastrioti.

“Në këtë sezon do të jem pjesë e KV Suti Sport.

Është privilegj për mua të luaj në këtë klub i cili njihet për arritjet e tij dhe për disiplinën që e karakterizon.

Të jem pjesë e këtij klubi besoj që do të jetë kënaqësi e dyanshme, pasi që unë do e jap maksimumin tim si çdo herë.

Nuk do të ju zhgënjej dhe do te mundohem që ta marr më te mirën prej jush në mënyrë që klubi të shkëlqej në mënyrën më të mirë të mundshme”, ka shkruar Fatjona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat