Elvirën nuk e joshin ofertat as nga Evropa, mbetët në Skenderaj

Volejboll

Elvirën nuk e joshin ofertat as nga Evropa, mbetët në Skenderaj

Nga: K.G. Më: 18 qershor 2022 Në ora: 18:12
Elvirën nuk e joshin ofertat as nga Evropa, mbetët në Skenderaj

Volejbollistja prej më të mirave në Kosovë, Elvira Bajraktari, mbetet besnike e klubit Skenderaj.

Sipas klubit, Elvira kishte oferta edhe nga jashtë por mbetet besnike e klubit.  

 “Klubi ynë falënderon lojtaren e përfaqësueses së Kosovës që ka zgjedhur të vazhdojmë se bashku, përkundër shumë ofertave nga ekipe e Kosovës, e që besa oferta konkrete nga ekipe europiane.

Qëllimi dhe arsyeja e vetme e vazhdimit së bashku është që të sjellim çdo trofe të mundshëm për qytetin tonë të dashur Skenderaj. 

Ne të falënderojmë për besimin në projektin e klubit dhe vazhdimin e bashkëpunimit.

Se shpejti do të paraqesim të gjitha lojtaret tjera të cilat do të mbrojnë ngjyrat e klubit tonë”, njofton Skenderaj.

Elvirën nuk e joshin ofertat as nga Evropa duke vazhduar me klubin nga Skenderaj, me synime që të luftojnë për titull.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat