Zana nuk i ndahet Fushë Kosovës

Volejboll

Zana nuk i ndahet Fushë Kosovës

Nga: K. G. Më: 5 korrik 2022 Në ora: 22:27
Zana nuk i ndahet Fushë Kosovës

Volejbollistja Zana Jusufi nuk i ndahet klubit Fushë Kosovës, anëtare e Superligës A të Kosovës.

Zana është krenare që po paraqitet për ekipin e Fushë Kosovës, e cila edicionin e kaluar ka qenë hit i elitës së volejbollit.  

“Kapitenja vazhdon me ekipin e zemrës!

Zana Jusufi, e cila karrierën si volejbolliste e filloj ne klubin bardhë e kaltër, vazhdon t’i mbroj këto ngjyra edhe për një sezon.

Si organizatore e lojës ka përvojë edhe në ekipe të tjera, por edhe siç është deklaruar publikisht, klubi i zemrës gjithmonë ka mbet Fushë Kosova.

Klubi ka kënaqësine te prezantoj një bashkëpunim të tillë kur dihet sa e rëndësishme është për klubin që gjithmonë të kemi një sinergji mes lojtareve që janë rritur në këtë klub e kanë kontribuar me vite dhe atyre që na bashkohen për suksese te reja”, njofton KV Fushë Kosova.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat