Reprezentuesja e Kubës përforcon Skenderajn

Volejboll

Reprezentuesja e Kubës përforcon Skenderajn

Nga: K. G. Më: 8 shtator 2022 Në ora: 12:27
Egli Sabin Terry

Skenderaj është prëforcuar me reprezentuesen e Kubës, Egli Sabin Terry.

Është e gjatë për një volejbolliste cilësore dhe që luan në dy pozicione, e gjatë 184 centimetra.

“Klubi ynë ka arritur marrëveshje edhe me një tjetër reprezentuese shumë cilësore nga Kuba.

Egli Sabin Terry luan në dy pozicione, organizatore e lojës dhe kryesulmuese, prandaj mendojmë që është një transfer shumë i qëlluar e cila do të rris cilësinë e ekipit tonë.

Egli ka zgjedhur KV Skenderaj pasi qe e ka bindur projekti i madh dhe investimi ne klub”, njofton mes të tjera klubi skenderajas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat