​Sot hedhet shorti për Superligën A të volejbollit

Volejboll

​Sot hedhet shorti për Superligën A të volejbollit

Më: 12 shtator 2022 Në ora: 07:52
Ilustrim

Sot hedhet shorti për Superligën A të volejbollit.

Të hënën është paraparë të hidhet shorti për Superligën A, meshkuj dhe femra, për sezonin e ri në ligën elitare të volejbollit kosovar.

Sipas njoftimit, me fillim nga ora 16:30 hidhet shorti në konkurrencën e meshkujve.

Ndërsa prej orës 17:00 në konkurrencën e femrave, në zyrën e Federatës së Volejbollit të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat