Istogu: Ne qëllimin e kemi te loja kundër Dritës 

Volejboll

Istogu: Ne qëllimin e kemi te loja kundër Dritës 

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 12:03
Istogu

Skenderaj ka shënuar fitore me rezultat 3:2 ndaj M-Technologie së Prishtinës.

Skenderaj ka fituar dy pikë e M-Technologie një pikë.

Trajneri i Skenderajt, Agron Istogu, udhëhoqi ekipin drejt fitores.

"Ishte ndeshje shumë e bukur. Pavarësisht se ne fituam, edhe kundërshtari luajti mirë. 

Ne fillimisht i bëmë disa gabime që edhe na u hakmorën në setin e parë, pastaj u rikthyem shumë mirë në lojë dhe u munduam të luajmë edhe për shikuesit tanë, të cilët i falënderoj që asnjëherë nuk na lënë vetëm në lojë.

Ne qëllimin e kemi te loja kundër Dritës ku edhe presim të paraqitemi më mirë se në ndeshjen e parë”, tha Istogu për faqen e FVK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat