Fitore e lehtë për Fushë Kosovën

Volejboll

Fitore e lehtë për Fushë Kosovën

Më: 19 nëntor 2022 Në ora: 22:13
Fushë Kosova

Fitore e lehtë për Fushë Kosovën kundër Feronikelit!

Fushë Kosova ka regjistruar një fitore të pritshme kundër Feronikelit, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e nëntë në Superligën A, femrat.

Vashat e trajnerit Istref Elezaj triumfuan me rezultat 3-0 (25-14, 25-20, 25-10), kundër një "Nikli" që këtë edicion po luan me ekip të rejash.

Pas kësaj fitoreje, Fushë Kosova grumbullon tetë pikë dhe zë pozitën e parafundit, ndërsa Feronikeli ende nuk ka fituar pikë këtë fushatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat