G.E Theranda regjistron fitore të ngushtë kundër Lubotenit

Volejboll

G.E Theranda regjistron fitore të ngushtë kundër Lubotenit

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 11:01
G.E Theranda

G.E Theranda regjistron fitore të ngushtë kundër Lubotenit!

Golden Eagle Theranda ka arritur një fitore të vështirë por të rëndësishme si nikoqire e Lubotenit, në përballjen e vlefshme për javën e dhjetë, të vlefshme për Superligën A, meshkujt.

Djelmoshat e trajnerit Xhavit Mustafa triumfuan me rezultat 3-2 (23-25, 25-23, 21-25, 25-22, 15-10) në sete.

Pas kësaj fitoreje, Golden Eagle Theranda grumbullon shtatë pikë dhe zë pozitën e parafundit, derisa Luboteni po ashtu grumbullon shtatë pikë në pozitën e gjashtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat