Drita mezi fiton

Volejboll

Drita mezi fiton

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 11:02
Drita mezi fiton

Drita arrin fitore të vështirë kundër Skenderajt për ta vazhduar ecurinë e fitoreve!

Drita ka vazhduar ecurinë perfekte këtë sezon, duke regjistruar një fitore tejet të vështirë si nikoqire e Skenderajt, në përballjen e vlefshme për xhiron e dhjetë të Superligës A, femrat.

Vashat "Intelektuale" arritën një fitore me rezultat 3-2 (17:25, 25:23, 25:21, 23:25, 15:04) në sete.

Pas kësaj fitoreje, Drita grumbullon 29 pikë në vendin e parë, ndërsa Skenderaj pozicionohet në vendin e dytë me 24 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat