Fer Volley mposhtet nga Partizani

Volejboll

Fer Volley mposhtet nga Partizani

Më: 25 nëntor 2022 Në ora: 22:03
Fer Volley mposhtet nga Partizani

Ekipi i Partizanit të femrave është finalisti i dytë i Kupës Pavarësia 2022 duke mundur në gjysmëfinale ekipin e Fer Volley me rezultatin 3 :0.

Një ndeshje mjaft e bukur dhe plot emocion deri në pikën e fundit nga të dyja ekipet mbylli mbrëmjen e parë të turnet "Kupa Pavarësia 2022".

Partizani do të ndeshet në finale ditën e dielë në orën 16:00 me fituesin e gjysmëfinales së parë, ekipin e Skënderbeut.

Ju rikujtojmë që nesër luhen 2 gjysmëfinalet e meshkujve në orën 16:00 dhe në orën 18:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat