M-Technologie mposht Fushë Kosovën

Volejboll

M-Technologie mposht Fushë Kosovën

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 00:43
M-Technologie

M-Technologie mposht Fushë Kosovën në përballjen e xhiros së dhjetë!

M-Technologie ka mposhtur Fushë Kosovën si nikoqire, në ndeshjen e cila u zhvillua të premten mbrëma, në kuadër të xhiros së dhjetë të Superligës A të Kosovës në volejboll.

Vashat e trajnerit Naser Krasniqi patën punë të vështirë, derisa hasën në një rezistencë të madhe të mysafireve, por eventualisht arritën të triumfojnë 3-2 (17:25, 25:19, 22:25, 25:21, 15:12) në sete.

Pas kësaj fitoreje, M-Technologie grumbullon 12 pikë në pozitën e katërt, ndërsa Fushë Kosova pozicionohet një vend më poshtë me nëntë pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat