Skenderaj mposht Partizanin

Volejboll

Skenderaj mposht Partizanin

Më: 15 janar 2023 Në ora: 11:38
Skenderaj

Skenderaj regjistron fitore të vështirë kundër Partizanit

Skenderaj ka arritur një fitore të vështirë por të rëndësishme kundër Partizanit, në përballjen e vlefshme për Ligën "Gjergj Kastrioti", me rezultat 2-3 (25/11, 23/25, 15/25, 25/21, 13/15).

Vashat nga Skenderaj u desh të luftonin fort, por në fund arritën të triumfojnë në palestrën "Asllan Rusi", në Tiranë.

Seti i parë u fitua nga nikoqiret, por vashat e trajnerit Ylli Kadriu u rikthyen duke fituar dy setet pasuese dhe të pestin për ta fituar ndeshjen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat