Ish-volejbollistja trazon ujërat!

Volejboll

Ish-volejbollistja trazon ujërat!

Më: 13 mars 2023 Në ora: 11:38
Kajla Simons

Fillimet e saj i kishte në parket si volejbolliste, por Kajla Simons vendosi më pas që ta mbyllë me sportin e rrjetës, për të kërkuar lavdinë në të tjera fusha.

Bukuroshja amerikane është shndërruar në një yll “Instagram”-i, aty ku mahnit çdo ditë me foto dhe video tepër provokuese.

Së fundmi 27- vjeçarja ka vendosur që t’i trazojë ujërat në rrjetet sociale, teksa ka publikuar foto shumë provokuese

Image

Kajla Simons

Modelja ka gjithashtu llogarinë e saj edhe në platformën për të rritur, “OnlyFans”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat