Ferizaj një fitore larg titullit

Volejboll

Ferizaj një fitore larg titullit

Më: 9 maj 2023 Në ora: 14:33
Ferizaj

Ferizaj një fitore larg titullit, Peja e motivuar të mos e lejojë festën e rivalëve!

Të enjten (20.00), aksioni në finalet spektakolare të elitës së volejbollit tonë në konkurrencën e meshkujve, rikthehet me përballjen e tretë mes dy ekipeve më të mira të sezonit në Superligën A, Pejës dhe Ferizajt.

Ferizaj po avancon 2-1 pas tri ndeshjeve të para finale dhe është vetëm një fitore larg titullit, të cilin e ka mundësinë t'ia rrëmbejë kampiones në fuqi.

"Karagaqi" do të jetë palestra nikoqire e një përballjeje mes dy gjigantëve absolut të Superligës A 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat