Kosova U22 e gatshme për gjysmëfinalen

Volejboll

Kosova U22 e gatshme për gjysmëfinalen

Më: 16 korrik 2023 Në ora: 11:09
Ermal Maliqi dhe Erion Bajrami

Kosova U22 e gatshme për gjysmëfinalen e Kampionatit Ballkanik!

Kombëtarja U22 e Kosovës në Beach Volley, meshkujt, e përbërë nga volejbollistët Ermal Maliqi dhe Erion Bajrami, sot do të luajë në gjysmëfinalen e Kampionatit Ballkanik me fillim nga ora 11:40.

"Dardanët" presin fituesin e përballjes mes Rumanisë dhe Serbisë për të mësuar kundërshtarin e kësaj gjysmëfinaleje.

Ata synojnë finalen e madhe.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat