Ferizaj e pret Pejën

Volejboll

Ferizaj e pret Pejën

Më: 3 nëntor 2023 Në ora: 19:21
Orari

Pallati i Sporteve “Bill Clinton” në Ferizaj, do të jetë vend takim i derbit të javës së shtatë, në Superligën A të djemve në volejboll.

Ferizaj e pret Pejën, skuadrën e vetme të pamposhtur në elitë, në ndeshjen që zhvillohet të dielën në orën 18:00.

Dueli i tjetër i së dielës, është ai që zhvillohet në orën 20:00 mes Ulpianës e Skënderbeut.

I vetmja ndeshje e së shtunës, këtë javë është ajo mes Golden Eagle Therandës dhe Dritës, që vie nga ora 19:00.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat