Drita - Fushë Kosova ndeshen në finale

Volejboll

Drita - Fushë Kosova ndeshen në finale

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 20:50
Pamje nga ndeshja Prishtina 75 - Fushë Kosova

KV Drita e ka fituar gjysmëfinalen e dytë ndaj KV Skenderaj, me rezultat 3:0 për ta siguruar finalen e Kupës së Federatës në volejboll (femrat).

KV Fushë Kosova e ka fituar gjysmëfinalen dramatike me KV Prishtina 75, me rezultat 3.2

Fushë Kosova ka siguruar finalen, ku ndeshet me Dritën.

Drita dhe Fushë Kosova pritet të jetë me rivalitet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat