Sfida që priten me padurim

Volejboll

Sfida që priten me padurim

Më: 1 shkurt 2024 Në ora: 20:53
Ndehjet 

Në fundjavë do të jenë në program ndeshjet e xhiros së katért dhe pestë në ligën “Gjergj Kastrioti”.

Ekipet më të mira nga Kosova dhe nga Shqipëria, i vazhdojnë garat në kuadër të grupeve.

Në foto janë të paraqitura oraret e ndeshjeve të javës së katërt dhe pestë te djemtë, në grupet respektive A dhe B.

Image

Ndehjet 

Në grupin B, nikoqire e dy xhirove është KV Peja, si dhe ndeshjet zhvillohen në palestrën “Karagaçi”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat