Skenderaj fiton derbin, Skënderbeu kryeson në Grupin A

Volejboll

Skenderaj fiton derbin, Skënderbeu kryeson në Grupin A

Nga: K. G. Më: 3 shkurt 2024 Në ora: 22:02
Rezultatet dhe renditja

Skënderbeu nga Korça po tregon lojëra të mira në Ligën “Gjergj Kastrioti” në volejboll (femrat).

Skënderbeu kryeson me 9 pikë të mbledhura.    

Skenderaj është në vend të dytë dhe ka një më pak se lideri Skënderbeu. 

Skenderajasit fituan dy pikë të mëdha, duke e mundur me rezultat 3:2 Skënderbeun.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat