Peja më e mirë se Tirana

Volejboll

Peja më e mirë se Tirana

Më: 3 shkurt 2024 Në ora: 22:05
Rezultatet dhe renditja

Peja ka shënuar fitore me rezultat 3:0 ndaj Tiranës, në kuadër të xhiros së katërt në Ligën “Gjergj Kastrioti” në volejboll (meshkujt).

Tirana me gjithë humbjen është lider me 9 pikë dhe ka tre më shumë se Peja në Grupin B.

Drita nuk i reziston Erzenit duke pësuar humbje me 3:0.

Drita mbetet në fund me vetëm 3 pikë të mbledhura.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat