Zbulohen ndryshimet te Tirana dhe Partizani

Volejboll

Zbulohen ndryshimet te Tirana dhe Partizani

Më: 5 qershor 2024 Në ora: 13:04
Pamje nga një ndeshje

Zbulohen ndryshimet te Tirana dhe Partizani!

Vetëm pak javë më parë volejbolli i femrave uli sirapin e sezonit 2023-2024, me Skënderbeun që dominoi parketin, duke i fituar të gjithë trofetë.

Tashmë ekipet kanë nisur formatimin për edicionin e ardhshëm, ndërsa ndryshime të mëdha vijnë nga klubet e kryeqytetit.

Pasi ia besoi për pjesën e fundit të sezonit pankinën turkut Bulent Karslioglu, Tirana tashmë do të drejtohet nga trajneri Adrian Gorenxa.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat