Reagon Driton Kuka 

Xhudo

Reagon Driton Kuka 

Nga: K.G. Më: 4 prill 2021 Në ora: 12:06
Nora Gjakova

Selektori i Kombëtares së Kosovës në xhudo, Driton Kuka, është i shqetësuar me situatën që po kalon shteti i Kosovës.

“Mediat e shteteve në regjion dhe botë shumicën e lajmeve për vaksinimin e popullatës, shëndetin publik, pandeminë...

Mediat në Kosovë top lajme ngjarjet politike duke dramatizuar madje edhe çdo fjalë të secilit politikan!
Kosova don qetësi politike e jo drama!

Kosova ka nevojë për vaksinim të popullatës, të dalim nga kjo situatë e keqe”, reagon Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat