Driton Kuka: Me dy heroinat tona! 

Xhudo

Driton Kuka: Me dy heroinat tona! 

Nga: K.G. Më: 16 prill 2021 Në ora: 19:55
Driton Kuka: Me dy heroinat tona! 

Driton Kuka, selektor i Kombëtares së Kosovës, sot iu ka bërë zemra mal, pasi që garueset e tija shkëlqyen në Kampionatin Evropian, që po mbahet në Lisbonë të Portugalisë.

Xhudistja Distria Krasniqi (-48 kg) fiton medaljen e artë dhe Nora Gjakova të bronztën (-57 kg). 

“Për mbrëmje të mirë!

Me Kryetarin Agronin dhe dy heroinat tona! Medaljet Elitare për xhudon e Kosovës! Edhe një.... Po po Medalja e dytë evropiane!

Nora Gjakova e bronztë 57 kg!

Ditë e shkëlqyeshme e Norës!

Ju duk shumë me i marr dy të arta Kosova andej por ...

Trepça prodhon edhe bronztë.
Kosova mbi të gjitha ...”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat