Driton Kuka me një lajm të mirë 

Xhudo

Driton Kuka me një lajm të mirë 

Nga: K. G. Më: 3 qershor 2021 Në ora: 15:50
Driton Kuka me një lajm të mirë 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, me një lajm të mirë për klubin e xhudos Ippon nga Peja.

Synimet e Kukajt si gjithmonë janë që të zbulojë e formojë sa më shumë talente të këtij sporti.

“Sponsori i artë...

Zyrtarisht vazhdon përkrahja për klubin e xhudos Ippon!

AFK në krye me Drejtorin Vahdet Anadolli kompani e cila tash e shumë vite është përkrahëse e Kampionëve të klubit tonë!

Mirënjohës dhe të përkushtuar për të vazhduar tutje me prezentim dinjitoz!

Klubi me Kampion Olimpik, Botëror e Evropian emblema e Kombit Shqiptar kudo në Botë do ec tutje...”, ka bërë të ditur Kuka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat