Kuka: Maska boll e mirë 

Xhudo

Kuka: Maska boll e mirë 

Nga: K.G. Më: 10 gusht 2021 Në ora: 14:22
Kuka: Maska boll e mirë 

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, i cili me xhudistet e tij Kosovës ia solli tri medalje të arta olimpike dhe të gjitha trofetë e mundshme në botë.

“Maska boll e mirë edhe kur don me fol nuk dëgjohesh fort!

Kështu që po rri goxha i qetë edhe në karrikë të trajnerit e edhe tash pas garave …

Foto nga karrika ku temperatura në lufta të forta hip 50 gradë e ma shumë si sauna!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat