Kuka: Do të rriten e kaliten edhe shumë kampion tjerë 

Xhudo

Kuka: Do të rriten e kaliten edhe shumë kampion tjerë 

Nga: K.G. Më: 2 tetor 2021 Në ora: 18:14
Kuka: Do të rriten e kaliten edhe shumë kampion tjerë 

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, është i lumtur që po stërviten në Qendrën Kombëtare të xhudos në Pejë. 

Ai tha se do të dalin edhe shumë kampion të tjerë.

“Qendra Kombëtare e Xhudos!

Tashmë po vazhdojnë stërvitjet në pjesën e bukur të qytetit të Pejës.

Aty ku u rriten hiç më pak se Tri Kampione Olimpike, kampione Botërore e Evropiane si dhe kampioni aktual evropian Akili.

Do të rriten e kaliten edhe shumë kampion tjerë nga të gjitha trojet Shqiptare”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat