Driton Kuka: Sot e nesër ditët e fundit për të votuar Nominimet për mua dhe Disin 

Xhudo

Driton Kuka: Sot e nesër ditët e fundit për të votuar Nominimet për mua dhe Disin 

Nga: K.G. Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 11:45
Driton Kuka: Sot e nesër ditët e fundit për të votuar Nominimet për mua dhe Disin 

Trajneri më i mirë shqiptar, Driton Kuka, së bashku me kampionen olimpike Distria Krasniqi, janë të nominuar nga Federata Botërore e xhudos për t’u zgjedhur më të mirët e botës. 

“Gëzimi i medaljeve të arta Olimpike!

Distria e Nora! Sot e nesër ditët e fundit për të votuar Nominimet për mua dhe Disin!
Federata Botërore ka nominuar 5 trenerët më të mirë në Botë sivjet!

Më i miri zgjedhet me votim.

Distria e nominuar për Xhudisten më të mirë në Botë!
Shqiptar jemi pak në Botë por vlera kemi shumë!
Mund të votoni në :
https://awards.ijf.org/”, ka shkruar Kuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat