Kuka: Diskutuam për çështje me rëndësi 

Xhudo

Kuka: Diskutuam për çështje me rëndësi 

Nga: K.G. Më: 22 dhjetor 2021 Në ora: 16:51
Kuka: Diskutuam për çështje me rëndësi 

Trajneri më i mirë në botë në xhudo, Driton Kuka, sot ka pasur një takim me Kolonelin Shaban Shala.

Gjatë këtij takimi kanë biseduar për shumë çështje në interes të sportit.

“Kënaqësi që kishim sot takim me strukturën Komanduese të Policisë së Kosoves për Rajonin e Pejës në krye me Kolonelin Shaban Shala!

Diskutuam për çështje me rëndësi dhe mundësinë eventuale të ndërtimit të ekipit tê xhudos në kuadër të Policisë siç ishte në të kaluarën!”,ka shkruar Kuka në profilin e tij  në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat