Driton Kuka publikon një foto me Fadi Vokrrin para shumë viteve

Xhudo

Driton Kuka publikon një foto me Fadi Vokrrin para shumë viteve

Nga: K.G. Më: 8 shkurt 2022 Në ora: 14:19
Nga e majta Driton Kuka, Gramoz Vokrri, Majlinda Kelmendi, Fadil Vokrri e Nora Gjakova 

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, ka publikuar një fotografi para shumë viteve me legjendën e futbollit Fadil Vokrri.

Kuka kujton shumëçka nga ai takim me të ndjerin Vokrri. 

“Kujtime të bukura më të ndjerin mikun tim Fadil Vokrri dhe djali i tij Gramozi para 6 vitesh në Grand Slamin e Parisit!

Përndryshe ishte adhurues i flaktë i ekipit tonë dhe çdo Grand Slam në Paris ka qenë prezent!

Legjendë e sportit…”, shkruan KUuka në profilin e tij në facebook.
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat