Kuka: Çapo, njeriu që simbolizon unitetin e federatave tona! 

Xhudo

Kuka: Çapo, njeriu që simbolizon unitetin e federatave tona! 

Më: 18 mars 2022 Në ora: 14:19
Kuka: Çapo, njeriu që simbolizon unitetin e federatave tona! 

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, selektor i Kombëtares së Kosovës, ka shkruar me superlativ për Labo Çapon.

“Një foto me Labo Çapo njeriun që simbolizon unitetin e federatave tona!

Pas përfundimit të luftës e deri tash me qindra aktivitete të përbashkëta e rol të madh në gjithë këto ka pikërisht Labo miku ynë, sekretar i Federatës Shqiptare të xhudos.

Foto nga kampi stërvitor në Golem të Shqipërisë ku po stërviten më se 100 xhudist nga 12 shtete!

Aty bukuria e kampit patjetër tri Kampionet tona Olimpike,por jo 
vetëm…”,
ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat