Kuka është i kënaqur me punën që po bëhet në KXH Ipponi

Xhudo

Kuka është i kënaqur me punën që po bëhet në KXH Ipponi

Nga: K.G. Më: 7 prill 2022 Në ora: 13:01
Kuka është i kënaqur me punën që po bëhet në KXH Ipponi

Trajneri më i mirë në botë në xhudo, Driton Kuka, thotë se xhudistët e Ipponit po stërvitin në kampin stërvitor në Celje të Sllovenisë.
Ai është i kënaqur me rrjedhën e kampit.

“Xhudistët e rinj të klubit të xhudos Ipponi pas garave në Kroaci, vazhduan kampin stërvitor në stërvitjet e përbashkëta me xhudistët e rinj Slloven!
Kampi stërvitor u mbajt në Celje me ekipin e mikut tim Marjan Fabjan.

Aksione të tilla mes ekipeve tona do ketë gjatë krejt vitit!

Fatosi e Meli ishin me garuesit dhe u ndanë të kënaqur me stervitjet e zhvilluara të garuesve tanë perspektiv”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat