Kuka: Ekipi ynë në përgatitje finale për Lojëra Mesdhetare

Xhudo

Kuka: Ekipi ynë në përgatitje finale për Lojëra Mesdhetare

Nga: K. G. Më: 15 qershor 2022 Në ora: 11:22
Kuka: Ekipi ynë në përgatitje finale për Lojëra Mesdhetare

Armata e xhudos po përgatitet për Lojërat Mesdhetare që do të mbahen në Oran të Algjerisë.

Xhudistet dhe xhudistët presin medalje nga kjo garë e madhe/

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, punon pareshtur që garuesit të janë në nivelin më të lartë, me synime të qarta, që Kosovës t’i sjellin medalje tjera.    

“OTC Poreç! 

Ekipi ynë në përgatitje finale për Lojëra Mesdhetare #oran2022

Njëkohësisht muaji korrik shënon kohën kur do fillon cikli Olimpik - Paris2024”, shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat