Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut

Xhudo

Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut

Nga: K. G. Më: 2 korrik 2022 Në ora: 13:23
Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut

 Selektori i kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, me garueset e tij po kthehet në atdhe.

Trajneri më i mirë në botë është krenar me sukses, tri të arta e dy të bronzta në Lojërat Mesdhetare.

Distria Krasniqi, Laura Fazliu, Loriana Kuka fituan medaljet e arta, kurse dy të bronzta nga Akil Gjakova dhe Flaka Loxha.

Driton Kuka me armatën e xhudisteve drejt atdheut!

 “Drejt atdheut…

Pesë medalje për Kosovën!

Ekipi do ec tutje drejt Lojërave Olimpike – ‘Paris 2024’”, njofton Driton Kuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat