Ipponi dhe Peja në Turqi

Xhudo

Ipponi dhe Peja në Turqi

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 13:05
Ipponi dhe Peja

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, ka bërë të ditur se garuesit e rinj të Ippon dhe Pejës, po përgatiten në Turqi.

“Garuesit e rinj me trajnerët e tyre po qëndrojnë në Koçaeli të Turqisë!

Kamp stërvitor ku po marrin pjesë klubet Ippon dhe Peja!

Meli Zeka dhe Adi Mini po përcjellin nga afër punën e xhudistëve të rinj 

Në kampin në Turqi po marrin pjesë afër 1500 të rinj nga mbi 20 shtete”, njofton Kuka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat