Driton Kuka: Hera e parë që kemi në kamp stërvitor ekipin e Spanjës 

Xhudo

Driton Kuka: Hera e parë që kemi në kamp stërvitor ekipin e Spanjës 

Nga: K. G. Më: 20 korrik 2022 Në ora: 13:21
Me ekipin Nacional spanjoll në Pejë

Trajneri më i mirë në botë, Driton Kuka, ka postuar një fotografi interesante me xhudistët spanjoll. 

Spanjollët janë në kampin në Pejë, kjo është e veçantë.

“Qendra Kombëtare e Xhudos … Foto me ekipin Nacional Spanjoll në Pejë

Hera e parë që kemi në kamp stërvitor ekipin e Spanjës.

Në kamp kemi edhe ekipet e shteteve të Anglisë, Kroacisë, Çekisë.

Tani më qyteti ynë i bukur është bë pikë e rëndësishme për vizitë fal sukseseve të sportit të xhudos!”, ka shkruar Kuka në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat