Lajmi i hidhur: 25-vjeçarja nga Kosova vdes në një aksident në Zvicër

Zvicra

Lajmi i hidhur: 25-vjeçarja nga Kosova vdes në një aksident në Zvicër

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 11:59
Donika Bajrami

Donika Bajrami, një 25-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën në një aksident në Zvicër.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë dhënë familjarët e Donikës nëpërmjetë rrjetit social facebook.

“Me pikëllim të thelle ju njoftojm, se pas një aksidenti në Zvicerr ndërroj jetë qika e motrës, Donika Bajrami 25 vjeçare, për varrimin e të ndjeres ju njoftojm me kohë

ALLAHU e shperbleft me xhenet”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat