Ramush Haradinaj takon familjen e pasardhësve të Ali Metës

Aktuale

Ramush Haradinaj takon familjen e pasardhësve të Ali Metës

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 17:36
Ramush Haradinaj është mirëpritur në familjen e pasardhësve të Ali Metës

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Ramush Haradinaj ka njoftuar se është mirëpritur në familjen e pasardhësve të Ali Metës, bashkëluftëtar i Isa Boletinit, familjen Mehmetaj në Rudicë të Klinës.

"Në rrugën time jetësore, asnjëherë nuk më ka munguar mbështetja e përkrahja e shumë familjeve të respektuara shqiptare.

Ashtu edhe sot, u ndjeva i nderuar në mesin e pasardhësve të Ali Metës, bashkëluftëtar i Isa Boletinit, në familjen Mehmetaj në Rudicë, me gëzimin e madh edhe për prezencën e mërgimtarëve që i shtojnë gjallërinë vendit.

Përzemërsisht ju falënderoj për mikpritjen. Zoti i bekoftë familjet shqiptare!", shkroi ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat