Haradinaj për tragjedinë në Cetinë: Bashkëndjejmë me familjarët dhe qytetarët e Malit të Zi

Aktuale

Haradinaj për tragjedinë në Cetinë: Bashkëndjejmë me familjarët dhe qytetarët e Malit të Zi

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 12:32
Ramush Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Raradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e qytetarët e Malit të Zi, pas tragjedisë ku mbetën të vrarë 11 persona në Cetinë.

“Shpreh ngushëllimet më të sinqerta për shtetin fqinj dhe mik, Malin e Zi, ku nga ngjarja makabre dje në Cetinë, mbetën të vrarë 11 qytetarë.

Bashkëndjejmë me familjarët, miqtë dhe të gjithë qytetarët e Malit të Zi”, ka shkruar Haradinaj në facebook.

Ai tha se Kosova qëndron afër Malit të Zi në këto ditë zie.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat