Bekë Berisha e quan Kurtin “Shtalbi Suprem”

Aktuale

Bekë Berisha e quan Kurtin “Shtalbi Suprem”

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 12:49
Bekë Berisha

Bekë Berisha, deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje për sa i përket fushave nëpër rrjete sociale.

Po ashtu ai Kurtin e ka quajtur “Shtalbi Suprem”.

Ai ka shkruar në Facebook që të “mobilizohet ushtria e FCB formalisht”.

Postimi i plotë i Bekë Berisha:

Shtalbi Suprem

Komunikatë

Të mobilizohen

Ushtria e FCB Frontalisht

Instagram Army sabotazh në prapavi

Tik Tok Artilery

Na priftë e mbara

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat