Me Coca-Cola e hamburgerë priten Kurti e Vuçiq në Bruksel

Aktuale

Me Coca-Cola e hamburgerë priten Kurti e Vuçiq në Bruksel

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 11:34
Foto nga takimi

Ka nisur të mbahet takimi në Bruksel ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq.

Ky takim ka filluar të mbahet me ndërmjetësimin e Përfaqësuesit të Lartë të BE-së, Josep Borrell, përkrahur nga i Dërguari i Posaçëm, Miroslav Lajçak.

Por çfarë iu shërbyer atyre në tavolinën e bisedimeve?

Nga pamjet që ka siguruar mund të vërehet se atyre iu është shërbyer Coca-Cola dhe hamburgerë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat