U komentua shumë, zbulohet se për kë pozoi Kurti në Bruksel

Aktuale

U komentua shumë, zbulohet se për kë pozoi Kurti në Bruksel

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 18:16
Albin Kurti

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka qëndruar për një vizitë dy ditore në Bruksel. Në ditën e parë ka takuar Sekretarin e NATO-s, derisa në ditën e dytë është takuar me presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiq.

Mes gjithë ngjarjeve e zhvillimeve në Bruksel, është komentuar edhe një video, ku Kurti shihet diku brenda një ndërtese në Bruksel teksa rregullohet dhe pozon përballë një fotografi.

Gjithë këtë ngjarje e ka vëzhguar nga afër ambasadori i Kosovës atje, Agron Bajrami.

Gazeta e famshme spanjolle “El Pais” e ka zbuluar se Kurti ka pozuar për ta, meqë në intervistën që kanë realizuar me Kurtin kanë vendosur fotografinë e cila shihet se është realizuar pikërisht në vendin kur Kurti shihej teksa merrte poza.

Pamjet KËTU

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat