Derbi në Prizren 

Basketboll

Derbi në Prizren 

Nga: K.G. Më: 23 janar 2022 Në ora: 12:55
Derbi në Prizren 

Bashkimi nga Prizreni sonte do të ballafaqohet me rivalin e vjetër Sigal Prishtinën.

Të dy ekipet kërkojnë fitoren në përballjen e javës së 17-të.

Bashkimi ka sprovë shumë të vështirë, në ndeshjen që luhet në orën 17.00 pa pranin e shikuesve. 

Sigal Prishtina dhe Bashkimi renditen në vend të pestë përkatësisht të gjashtë me nga 24 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat